.

סדנאות גיבוש בטבע

סדנאות גיבוש חווייתיות בשטח ובאוויר הפתוח תוך ביצוע אתגרי חשיבה, אומץ ומשחק.
צאו אל הטבע, גלו את היכולות שהיו חבויות בכם, והעצימו את חברי הקבוצה שלכם לחוד וגם ביחד.

Out Door Training

פעילות O.D.T חווייתית בתנאי שטח מאפשרת פיתוח כישורים חברתיים
והקניית מיומנויות ניהול, וויסות ומנהיגות. הפעילות מבוססת על מפגש של חברי הקבוצה
עם סדרת משימות מאתגרות פיסית ומנטאלית, בסביבת הטבע השונה משגרת היום יום

פעילות ה O.D.T היא קרקע פורייה לתהליך למידה, הפנמה וקבלה של
חוזקות וחולשות, אישיות וקבוצתיות בזמן קצר ביותר!
בסיומה, יוצאים המשתתפים עם אמונה אמיתית כי ניתן לקחת את אופן ההתמודדות והמסקנות
מן השטח הלאה אל חיי היומיום ואל מצבים חברתיים שונים אשר ייפגשו בהם בהמשך.

הסדנאות שלנו

סדנאות גיבוש

גיבוש חברתי דרך חוויות אתגריות חיוביות ומעצימות. שילוב של מרחבים, טבע ופעילות משחררת. העשרה והעצמה של הקשר בין המשתתפים, כך שבסוף היום יוצאים עם חוויות משותפות, תוך התרוממת רוח והכרות טובה יותר בין חברי הקבוצה.

סדנאות בישול

בישול בשטח, בקבוצה, מייצר אתגרים שאין במטבח הביתי. יש צורך בשיתוף פעולה ויכולת אלתור. בזמן הבישול נוצרת קרבה, כולם שווים ואין היררכיה. כל אחד מביא לידי ביטוי כישורים שאינם מוכרים לשאר החברים, והכל קורה תוך הנאה ובטעם טוב.

אוכלוסיות בסיכון

עבודה עם אוכלוסיות בסיכון מהווה אתגר אישי ומקצועי. אוכלוסיה זו חווה הרבה יותר חוויות הצלחות בטבע. אנו דואגים להתאים את הפעילות ברגישות יתר, יחד עם המדריכים או החברות המזמינות. תחושת הנתינה והקבלה ההדדית אדירה.

מעוניינים להתייעץ? צלצלו: 054-5551407

סדנת פעילויות על חבלים וסנפלינג

פעילות בעזרת חבלים מוציאה אותנו מאזור הנוחות ומאפשרת שינוי ועליית מדרגה בביטחון העצמי, האמונה בעצמינו והאמון באחרים תוך פעילות הרפתקנית ואתגרית גם יחד.

גלישת המצוקים (סנפלינג) הינה טכניקה לירידת מכשולי גובה בעזרת חבלים. זוהי חווית אתגר ייחודית המאפשרת גם הגעה למגוון רחב של מקומות מיוחדים ברחבי הארץ.

טיפוס בעזרת חבלים מצריך ריכוז ותכנון של "הדרך" כיצד להגיע אל קצה המצוק "המטרה".
לכל אורך הפעילות אנו מבצעים חשיבה על התהליך, תוך הקבלתו מהחלק הפיסי לחלק הנפשי של קבלת ההחלטות וביצוען. 

הטיפוס והגלישה מתבצעים ע"י מדריכים מקצועיים ואחראיים בעלי תעודות הסמכה.
המסלולים מותאמים לכלל הגילאים. ולא נדרש ידע מוקדם.

סדנת מסעות הישרדות ומיומנות קדומה

בלימוד מיומנויות הקיום הבסיסיות אנו מגלים מחדש שכל צרכינו נמצאים בשפע בכל מקום, מאוכל ומים ועד מחסה וכלים.
העיסוק בלימוד מיומנויות קדומות משחרר ומחזיר אותנו אל הפשוט, הקדום והטבעי, כפי שהיה בשימוש אצל אבותינו. כל זאת תוך כדי הנאה וחיבור נעים לטבע. בסדנא זו נגלה מחדש את המיומנויות הבאות:

הדלקת אש ללא גפרור או מצית

בניית מחסה

בניית כלי עבודה מהטבע

בניית כלי נשק עתיקים

שזירת חבלים

ליקוט צמחי בר

גששות

הכנת דבקים מהטבע

האיש שמאמין שכולם יכולים

משה יפת

סא"ל במילואים, בעבר טייס קרב, מדריך ומפקד בביה"ס לטיסה. בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים. בוגר התוכנית למומחי פנאי אתגרי בווינגייט, וסקיפר בעל רישיון שייט בינלאומי.

 

מזמין אתכם להתנסות ולגלות

כמנחה סדנאות O.D.T ומסעות אתגריים בטבע ובים, אני מזמין אתכם להצטרף אליי לסדנאות מיוחדות אשר משאירות חותם והשפעה רבה על משתתפים היוצאים אתנו אל השטח הפתוח, לאחר התמודדות אתגרית ומחשבתית מלאת כייף והנאה.

הניסיון שלי כטייס, מפקד ומדריך בחייל האוויר, יחד עם ניסיון רב בתחומי הניהול בתעשייה, המשולבים עם אהבת הטבע והשטח, מאפשרים לי לספק לכם סדנא איכותית, קולעת למטרות, עם תועלת מובטחת!

אני מאמין ביכולות האדמה והים לחולל פלאים בכל הקשור לחיבור והעצמה אישית וקבוצתית. לאורך הסדנא אני שם דגש מיוחד על עיבוד איכותי ומעמיק והגעה לתובנות אשר יאפשרו לכם ליישם את התוצאות גם בחיי היום יום.

קראו מה חושבים משתתפי הסדנאות שלנו

מיכל, פרויקט מנהיגות צעירה, עמותת פידל

אנו מודים לך על תשומת הלב האישית והחמה שהפגנת, על המקצועיות, הסבלנות והאכפתיות, הזמן שהשקעת בתכנון, בניה והוצאה לפועל של הסמינריון שקיימנו לחניכים בקיץ ועל כי לא חסכת במאמץ ועבודה, שאת תוצאותיה רואים בחניכים. מי ייתן ואנשים כמוך שהם מודל לחיקוי ירבו במדינת ישראל שלנו

טלי, אירוע גיבוש משפחתי ל 3 דורות

משה, הצלחת לחבר 3 דורות באירוע משפחתי מיוחד לאמי, כולל גיבוש וחיבור בין דורי, משחקי אתגר עם תוכן ותועלת, באופן יצירתי ומיוחד, תוך התייחסות אישית לכל משתתף והכי חשוב בכיף גדול!

עינת, פרוייקט בית ספרי, בי"ס יסודי במודיעין

משה, עם הרקע המגוון שלך, הצלחת לחבר ילדים מיוחדים באופן מיוחד ויצירתי דרך פעילות תהליכית בת כמה מפגשים. הפעילות כללה הנעה לסקרנות וחקר, חיבור מיוחד ומאתגר, גיבוש, משחקי אתגר עם תוכן ותועלת, באופן יצירתי ומיוחד תוך התייחסות ורגישות, יחס אישי לכל משתתף, והכי חשוב בכיף גדול ורצון לעוד. המסירות שלך, הרצינות, ההשקעה והמקצועיות תרמו למפגשים להיות משמעותיים וחווייתיים, עבור הצוות והילדים. תודה לך על הזמן, המחשבה והקשר

אז למה אתם מחכים?

הרשמה קצרה ונמשיך לדבר

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.